Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar dat betekent zeker niet dat het minder lekker is of minder spannend. Je houdt van lekker lang zoenen, elkaars lichaam strelen, langzaam en zachtjes, mooie muziek op de achtergrond
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen en waarden, principes waar je voor staat. Je bent respectvol, weet waar de liefde voor jou omdraait en je wilt deze liefde weer in je leven vinden. Tikje romantisch, tikje stout en
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Bluestar, 54 jaar · Bocholt
Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat
ReneeVSRenee, 54 jaar · Helchteren
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht
Sexontebeach, 53 jaar · Geluveld
Herken je jezelf daarin, dat je wellicht gebonden bent of juist niet maar toch iets heftigs mist. Wie weet hebben wij die klik.
Naatje6603, 51 jaar · Aartrijke
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.