Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige basis, wie zal het zeggen
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.