Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Ik ben dol op sex en mannen, en het liefst zou ik elke dag sex willen hebben. En dat brengt mij eigenlijk hier. Want waar anders vind je zoveel geile mannen die op zoek zijn naar een makkelijke vrouw als ik ;) Dus laat wat van je horen en kom er achter hoe makkelijk ik wel niet kan wezen
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden, ik zal diegenen vermaken, mensen die zelfverzekerd en goofy zijn? en weet wanneer serieus te zijn,