Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet is gewoon een must en daar wil ik dan ook werk van maken met jou!
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!
Zigeunerinnetje, 52 jaar · Tienhoven
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief
Marjon65, 52 jaar · Bitgum
Heb jij een relatie of juist niet? En zou je een gezellig gesprek willen dan ben je van harte welkom! Zie graag je berichtje
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.