Ik wil graag een man voor mezelf die ook net zo stout is als ik ben. Ik wil uitvinden of wij dat voor elkaar kunnen zijn. Ik wil het doen en seks hebben, dat staat vast. We moeten elkaar goed aanpakken en geven waar we naar verlangen!
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten kan met een lach. En ook beginnen kan op die manier. Betrouwbaarheid zou ook erg fijn zijn ik ben namelijk altijd eerlijk in alles. Soms zelfs te eerlijk.