Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
Bewustsingle, 53 jaar · Emmeloord
Ik vind het belangrijk dat een man die het initiatief duft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook
Lisette48, 51 jaar · Sint-Truiden
volgt
Donkerewolk, 51 jaar · Middelburg
Je bent leuk, lekker, geil, en wilt samen geile momenten gaan beleven. Je zit vol fantasieen en wilt experimenteren. Je bent