Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
AntoinetteL, 54 jaar · Bekegem
Niet direct opzoek naar een vaste relatie, maar wel open voor nieuwe contacten. Ik kan zakelijk en kwetsbaar zijn, zin in
Vanesje, 52 jaar · Baal
Romantisch, begripvol en ervaren
Ikzeeropwindend, 50 jaar · Lippelo
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
FineTaste0, 54 jaar · Piringen
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me