Als je maar van gezelligheid houd, open staat om leuke dingen te ondernemen en het allerbelangrijkste vind ik dat je lekker jezelf moet zijn, want ik ben dat namelijk ook ;) Sta je open voor leuk contact en wil jij me beter leren kennen wacht dan niet te lang.
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Maudymegafan, 52 jaar · Wilsum
♥ Overijssel ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je bent geil? Gebonden single het maakt me niet uit
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Naatje6603, 51 jaar · Aartrijke
Je vindt het geen probleem om het safe te doen, je zoekt geen vaste relatie maar ziet een vriendin met voordelen wel zitten.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen
GloriaB, 54 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar mijn soulmate. Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.
Albland, 50 jaar · Echt
welke dame wil ons sexleven aanvullen met heerlijke trio sex.. plezier voor 3.. mijn man kan je samen met mij heerlijk verwennen
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief