Het zou wel fijn zijn als je een beetje in de buurt zou wonen. Maar ja, echte liefde kent geen grenzen zeggen ze ook weer. Wel met foto graag want je kunt mij ook zien
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen en waarden, principes waar je voor staat. Je bent respectvol, weet waar de liefde voor jou omdraait en je wilt deze liefde weer in je leven vinden. Tikje romantisch, tikje stout en
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.