Vriendschap met een beetje meer is watr ik zoek. Een relatie voorlopig niet. Eerst elkaar een beetje leren kennen, aftasten zeg maar ;-) En wie weet komt daar wel iets heel leuks van!
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annelinde, 51 jaar · Twello
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind
Frankie1000, 50 jaar · Franeker
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner
Campingleven, 53 jaar · Hasselt
Mijn ideale man zal heus wel niet bestaan maar mocht jij het idee hebben dat jij er dicht bij in de buurt komt schrijf jij mij
Germaine060263, 54 jaar · Beringen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een
Volvreugde, 54 jaar · Heerenveen
Mensen met humor, die mij laten lachen vind ik heerlijk!
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en