Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan laten ervaren. Wie kan voor mij zorgen en kan me aan het lachen maken als ik bij hem ben. Ik vind het leuk als je een lieve en romantische vent bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sweeetniblets, 51 jaar · Heeze
Houden van een vrouw met pit, niet een vrouw aan banden willen leggen
Aaaajajojeje, 54 jaar · Voerendaal
Ik vind het fijn als jij goed in jouw velletje zit en iemand bent die niet bang is om over gevoelens te praten. Of jij dan ouder
Centrumaat, 50 jaar · Turnhout
Rustig aan willen en kunnen doen, niet gelijk denkend van ik wil iets in de slaapkamer doen, Mij mee willen nemen naar leuke
MissBlueSky, 52 jaar · Lot
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen.
Aandemannu, 54 jaar · Moerkapelle
Gezellige man met inhoud.
Marvelous, 54 jaar · Rhenen
Jij weet hoe je een vrouw moet behandelen en respecteren. Je bent lief, zorgzaam en vrijgezel. Verder maakt het me niet zo