Ik zoek een man die zonder problemen kan geven en kan nemen. Op verschillende standjes. Maar ook niet bang is voor nattigheid. Ik kan namelijk een heftig orgasme niet meer onder controle krijgen. En sta dan niet in voor de gevolgen. Verder ben ik heel gewoon.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.