Leef je eigen leven en maak er het beste van. Geniet van het moment en grijp elke kans die je tegen komt. Is dat ook jouw visie? Maak van elke dag een vrolijke dag, ga niet zitten kniezen en zeuren voer kleine dingen. Is dat ook jouw manier van doen? Een mooie en stabiele toekomst, geluk en warmte. Is dat ook jouw toekomstdroom? dan zullen we vast wel met elkaar kunnen opschieten.
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Work2 Hard, 52 jaar · Enkhuizen
Een persoon kan veranderen, in alle opzichten. Ik wil een man naast me die mij lekker verwend een man die samen de spanning
HierSophie, 51 jaar · Halen
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier
Sweetkind, 52 jaar · Wemeldinge
Jij bent betrouwbaar en goudeerlijk. Daarnaast zie je er goed uit en heb je geen problemen om je aan te passen
LisaD, 50 jaar · Brugge
Een vrouw die goed in de slappe was zit? Dat is precies wat jij zoekt. Je laat je graag trakteren en natuurlijk wil je graag op
Klitje63, 54 jaar · Breda
Volgt
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame