Je kan mijn dominante karakter wel verdragen en je bent zelf niet zo een type dat vlug mensen op stang wilt jagen. Je bent hier op zoek naar wat plezier en als het even meezit worden wij vast een koppel want wij zijn beiden single!
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schaduw0, 54 jaar · Meerssen
humor, verzorgd, wil genieten van het leven
Romana62, 54 jaar · Emmen
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
Uit1967, 50 jaar · Elspeet
Je durft veel en staat er helemaal achter
12anne05, 53 jaar · Geervliet
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten