Iemand die lactatiespelletjes wilt spelen of lactophilia als fetisj heeft. Of wil je een ANR (adult nursing relation)? Dat kan ook, compleet met luier. Mocht je nu geen ervaring hebben maar je wilt het eens uitproberen omdat je ruimdenkend genoeg bent, dan ben je net zo goed welkom bij mij.
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.
Polleke65, 52 jaar · Lutjebroek
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal
Amanderioha, 50 jaar · Roeselare
Jij bent een enthousiaste en spontane man die het heel leuk vindt om met een niet onaantrekkelijke vrouw wat te beleven. Ik
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
Kiss-Aurora, 51 jaar · Almere
Als je genoeg ervaring hebt om bij mij te zijn, denk ik dat dit de tijd is dat we veel stoute dingen samen kunnen doen. Ik ben er