Een avontuurlijke kerel die altijd in voor een goede tijd is. Wie is lief, maar ondeugend en geil. Open voor een serieuze relatie en wil graag dat ik zijn partner in het leven ben.
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne wandeling. Maar vooral gaat het om de seks..lekkere, dramaloze seks waarin we samen de spanning zullen bewaren.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Joyce187, 52 jaar · Turnhout
Ik wil graag een man vinden die ook gek op seks is en daar werk van wil maken. Dat is voor mij echt een must, want mis de seks echt
MartyD0, 51 jaar · Gavere
Ben je net als mij het alleen zijn meer dan zat, en wil je al je vrije tijd steken in het opbouwen van een fijne relatie waar toekomst
Mupppp, 53 jaar · Edegem
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten
Muurbloem6510, 52 jaar · Gorinchem
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus
LeyLes, 51 jaar · Domburg
Een man die dol is op een naakt lichaam van een vrouw. Een man die zal genieten tijdens mijn dans. Een man die zich helemaal geil
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.