Dus heren, haal het hengelgerei maar van zolder, controleer het draad, gebruik scherpe haakjes, zoek het juiste aas en wat misschien nog veel belangrijker is, gebruik lokvoer en wie weet haal je dit visje dan wel op het droge. Ik zeg niet dat ik easy to get ben en je mag er best een zware dobber aan hebben om het gewenste resultaat te bereiken, maar dat is dan ook het verschil of je genoegen neemt met een voorntje of dat je je de moeite wil getroosten om een karper aan de haak te slaan.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden, ik zal diegenen vermaken, mensen die zelfverzekerd en goofy zijn? en weet wanneer serieus te zijn,
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rhodett, 51 jaar · Sint-Niklaas
Als u mijn profiel heeft gelezen, met name het stukje Over Mij, en mijn profiel spreekt u aan? Dan hoor ik graag spoedig van
ChriiestienehXx, 52 jaar · Oirsbeek
Ik ben op zoek naar een man die net als ik een goede baan heeft en die ook ongebonden is en die, net als ik, op zoek is naar een nieuwe
Priscillaaxx, 50 jaar · Pijnacker
Ik wil dat mijn man eerlijk en respectvol met mij is. Ik wil dat mijn man mijn leven is. En ik weet zeker dat ik alles aan mijn liefdevolle
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.
JosieGold, 54 jaar · Waverveen
Die fysieke aantrekkingskracht krijg ik maar niet uit mijn hoofd. En ik zeg niet dat die kerel dan een uitstraling hoeft te