Jij hebt zelf ook wat in te brengen in bed, je bent niet bang voor speeltjes en ook het spelen van een bijvoorbeeld een strenge geile politieagent gaat je goed af.
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen, werk , hobby's en succes. Ik zal niet toestaan ??dat je mij jouw "alles" maakt, ik wil dat je een geweldig leven kunt leiden. Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Jij bent opzoek naar leuk gezelschap, en zou het niet erg vinden als het daar niet alleen bij bleef. Je bent verzorgt en heb je eigen carrière of vind het geen probleem dat je partner een drukke baan heeft. Je houd van relaxen en dingen ondernemen, dan ben jij wat ik zoek!
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JennJen, 53 jaar · Hoeke
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over
Sopje, 52 jaar · De Rijp
Een hete spannende man of mannen. Eventueel zin in een trio, gangbang Graag eerst over en weer mailen in vertrouwen. ook met
OfficeSexx, 50 jaar · Zeegse
Een man die zich goed kan kleden en ook in kan leven in een bepaalde rol. Dus een beetje inlevingsvermogen zou fijn zijn. Ook
Lindseyhey, 52 jaar · Zuidveld
Ik heb mijn aandeel onvolwassen eerste liefdes en het pijnlijke liefdes verdriet die volgde, gezien. Als ik nu terugkijk,
Marian45, 50 jaar · Breda
spontane brabantse die geniet van het leven
Lekkerding1964, 53 jaar · Groningen
Lief, eerlijk, betrouwbaar goeduitziend, geen snor en geen baard.