Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten durven benoemen. Dan ben je in mijn ogen een goede vent.
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere vrouw het bed in te duiken? Hopelijk tot binnenkort!
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden, ik zal diegenen vermaken, mensen die zelfverzekerd en goofy zijn? en weet wanneer serieus te zijn,
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mo19651965, 52 jaar · Utrecht
Je hebt niet perse wensen en kunt lekker genieten van het moment. Leuke , lieve, grappig, klein, groot het maakt allemaal
Logopediste63, 54 jaar · Assen
Spreekt bovenstaande jou wel aan? Dan spreekt het voor zich dat we even contact hebben samen denk ik.
Klitje63, 54 jaar · Breda
Volgt
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!
09-Evelijne, 51 jaar · Beinsdorp
Je hebt een goed gevoel voor humor en kan dingen leuk maken als ik bij je ben. Energiek en kan me laten glimlachen en lachen als
BlondeZzz, 54 jaar · Kapelle
Als je denkt dat je me aankan en je kunt me geven wat ik wil in het leven. Dan weet ik zeker dat we samen gelukkig zullen zijn. Ik