Je bent ook toe aan wat geile actie en heeft geen behoefte aan veel gelul. Ik ben niet op zoek naar een relatie, dus het maakt mij niet uit of je in een relatie zit. Het gaat mij puur om de seks.
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief zijn en de andere persoon de beste versie van zichzelf maken.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Ingrid1963, 54 jaar · Brugge
Ik hoop dat je een vrije geest als mij kan waarderen. Ik ben een tijdje uit de running geweest, maar ik hoop dat jee mij de tijd
Anotherlove, 50 jaar · Gent
hoi tof da jullie mijn site bezoeken ik zoek gewoon nieuwe contacten en vrienden.
Eenzamevrouw, 54 jaar · Bergen aan Zee
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder