Dus heren, haal het hengelgerei maar van zolder, controleer het draad, gebruik scherpe haakjes, zoek het juiste aas en wat misschien nog veel belangrijker is, gebruik lokvoer en wie weet haal je dit visje dan wel op het droge. Ik zeg niet dat ik easy to get ben en je mag er best een zware dobber aan hebben om het gewenste resultaat te bereiken, maar dat is dan ook het verschil of je genoegen neemt met een voorntje of dat je je de moeite wil getroosten om een karper aan de haak te slaan.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.