Nu weet ik natuurlijk niet of er een man voor open staat maar ik denk dat ik daar snel genoeg achter ga komen maar volgens mij zijn er wel mannen die hier stiekem ook van dromen maar het niet toe durven geven of het op hebben gegeven.
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan laten ervaren. Wie kan voor mij zorgen en kan me aan het lachen maken als ik bij hem ben. Ik vind het leuk als je een lieve en romantische vent bent.