Jij bent een kerel die van romantiek houdt en daar schaam jij je niet voor. Jij laat graag jouw affectie zien aan de vrouw die jij leuk vindt en jij weet haar die aandacht en zorg te geven die zij zo graag wilt hebben. Laten we snel ontmoeten!
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen en waarden, principes waar je voor staat. Je bent respectvol, weet waar de liefde voor jou omdraait en je wilt deze liefde weer in je leven vinden. Tikje romantisch, tikje stout en
Ik ben dol op sex en mannen, en het liefst zou ik elke dag sex willen hebben. En dat brengt mij eigenlijk hier. Want waar anders vind je zoveel geile mannen die op zoek zijn naar een makkelijke vrouw als ik ;) Dus laat wat van je horen en kom er achter hoe makkelijk ik wel niet kan wezen
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lenaatje, 54 jaar · Hilversum
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
Reisjeldrijn, 51 jaar · Westervoort
Houden van dans en muziek, Fietstochten willen maken, niet te veel op computer willen doen als ik er ben. Opgeruimd en netjes,
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Tinke1964, 53 jaar · Heythuysen
Ben jij een gezellige vent en wil je wel kijken wat er verder uitkomt? Dan zou ik het wel heel graag willen proberen met jou.