Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GabrielAngel, 50 jaar · Overpelt
Bekijk mijn foto en zeg me. Hoe vind je me?
Inspirerend, 50 jaar · Brugge
Liefdevol, passievol, ondernemend, onderzoekend, levensgenieter, zoekende en open.
ClemmmD, 50 jaar · Oppenhuizen
Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor
Annna19671015, 50 jaar · Terneuzen
Jij bent single, en je bent er aan toe om je in een nieuw avontuur te storten met een leuke en gezellige vrouw. Je bent lief en
Klitje63, 54 jaar · Breda
Volgt
Mop1963, 54 jaar · Maarssen
Eerlijke, lieve, liefst niet rokende man die van humor houd