Ik hoop dat dit het begin is van geweldige dingen voor ons. Kun je me wat van je tijd geven? Laten we samen leuke dingen doen Waar wacht je op? Ik wil mijn leven met je delen.
Ben jij een vrouw en herken jij jezelf in mijn profiel en heb je zin om te daten en een ralatie aan te gaan, hoop ik op een reactie. Samen delen, lol hebben, uit gaan, winkelen, restaurantje. Sta je open voor een serieuse dat en relatie.......Laat ik iets van me horen!
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten kan met een lach. En ook beginnen kan op die manier. Betrouwbaarheid zou ook erg fijn zijn ik ben namelijk altijd eerlijk in alles. Soms zelfs te eerlijk.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of
Fayeeh, 54 jaar · Amsterdam
Ik ontmoet graag een vriendelijke, intelligente man om een ??goede lach of een gesprek mee te hebben. Ik geloof dat een mooie
Plezantemadam, 52 jaar · Geel
Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente,
Sannie67, 50 jaar · Nijkerk
leuke, vlotte lange(re) man, beetje stoer (niet te) beetje jongensachtig en natuurlijk de liefste. roken is nog go! baarden
LoveAmiya , 52 jaar · Baarle-Hertog
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn
MissBlueSky, 52 jaar · Lot
Een gezellige en spontane man die net als ik een beetje behulpzaam is, en in is voor liefde en gezellige dingen samen te doen.