Je staat sterk in je schoenen, weet dat de liefde van de man door de maag gaat, houdt van aanpakken en samen met mij leuke dingen doen. Je bent lief, spannend, verrassend, gezellig en familie is erg belangrijk voor je. Ik hou vanmannen met zwart haar, lengte maakt niet veel uit want ik ben ook niet lang.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Albland, 50 jaar · Echt
welke dame wil ons sexleven aanvullen met heerlijke trio sex.. plezier voor 3.. mijn man kan je samen met mij heerlijk verwennen
Geertje49, 52 jaar · Lelystad
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl
Jennylots, 53 jaar · Antwerpen
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
Isaxxxx, 52 jaar · Bellingwolde
Een nette verzorgde man, met een tikkeltje prettig gestoord zijn net als ik. En die ook van het leven ken genieten, een levensgenieter
Chant196403, 53 jaar · Hijken
Daarom zoek ik jou, een lieve serieuze man. Die gek is op de natuur, lekker wil fietsen wandelen en genieten samen met mij.