Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten kan met een lach. En ook beginnen kan op die manier. Betrouwbaarheid zou ook erg fijn zijn ik ben namelijk altijd eerlijk in alles. Soms zelfs te eerlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KateK, 53 jaar · Nijmegen
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele
MaartjeN, 51 jaar · Ronse
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap
Twinkel1966, 51 jaar · Diest
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid,
Amandje1966, 51 jaar · Zorgvlied
Ik zoek een vent dat mijn speeltjes zal vervangen, ik hou wel van een man dat goed geschapen is. Verwennen mij met jouw natte
PennydeJ, 51 jaar · Maarn
Je bent iemand die spontaan is, veel durft te doen en je schaamt je weinig voor mensen. Als je iets ziet en ervoor wilt gaan is
Stellavoorjou, 53 jaar · Breskens
Net zoals mij niet echt zoekende naar de liefde, maar meer naar een vriendschap. Dat kan dus zijn met een man of met een vrouw.