Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.