Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten kan met een lach. En ook beginnen kan op die manier. Betrouwbaarheid zou ook erg fijn zijn ik ben namelijk altijd eerlijk in alles. Soms zelfs te eerlijk.
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan laten ervaren. Wie kan voor mij zorgen en kan me aan het lachen maken als ik bij hem ben. Ik vind het leuk als je een lieve en romantische vent bent.
Hoop hier een man te vinden voor serieus contact. Een lieve vriend, een geweldige man, die samen met mij het leven wilt aan gaan. Het leuk en fijn hebben samen.
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
AntoinetteL, 54 jaar · Bekegem
Niet direct opzoek naar een vaste relatie, maar wel open voor nieuwe contacten. Ik kan zakelijk en kwetsbaar zijn, zin in
SandraSandra, 50 jaar · Aalst
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, ben ik er voor je. Ben je bereid alles voor mij te doen? Ik raak enthousiast over de dingen
Aukje0, 52 jaar · Emmen
Ik zoek een betrouwbare, lieve en spontane man.
Franny19650616, 52 jaar · s-Hertogenbosch
Een warm hart, joviaal, humoristisch maar ook serieus wanneer het nodig is. Je bekijkt het leven van de zonnige kant.
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,