je hebt een goed gevoel voor humor, je houdt van lachen, gezelligheid maar dat hoeft niet te betekenen dat je daardoor elke avond de drukte moet opzoeken. Wat is er mis met een avond op de bank een film kijken of gezellig te gaan praten. Herken jij dit, dan moet je mij een berichtje sturen
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne wandeling. Maar vooral gaat het om de seks..lekkere, dramaloze seks waarin we samen de spanning zullen bewaren.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.