Ik ben op zoek naar een sportieve man. Die ook lekker kan koken. Ik hou ervan om heerlijk verwend te worden, dus doe je best. Hopelijk kun jij mij ook leren skiën, want dat ik ook een van mijn wensen.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een man die trots op me kan is vanwege alle dingen die ik nog steeds kan doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek
MarleneD, 54 jaar · Hasselt
Mannen die zich graag laten verwennen door een zelfverzekerde vrouw
Ellenl0ve, 53 jaar · Heers
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
EchtwelJay, 53 jaar · Tervuren
Jij bent die leuke man die ook niet te groot is, het zou fijn zijn als we wat dat betreft een beetje in verhouding zijn qua lengte.
Ione6507, 52 jaar · Afsnee
Ik ben niet op zoek naar die prins op dat paard je mag van mij part een ezel rijden haha als je maar vlot spontaan en eerlijk ben