Heb jij er ook niets mee dat iedereen maar in zijn of haar telefoon zit. Vind jij het een verschrikking dat mensen niet meer met elkaar praten maar alleen nog maar appen. Dan kunnen wij het volgens mij heel goed met elkaar vinden en ik zie een leuk berichtje dan graag tegemoet.
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Een man die mij kan verwennen en totaal niet aan zichzelf denkt maar die weet dat je seks samen moet hebben om te zorgen dat je samen aan je trekken kan komen.
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
Zozy, 54 jaar · Lierde
Goede relaties worden gevormd met zorg, aandacht & verzorging door mensen die dat ook willen en bereid zijn om hun ego
YoloXXX670124, 50 jaar · Deinze
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden
Weekendweg, 50 jaar · Geel
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te
Patypink, 50 jaar · Antwerpen
Iemand die het spannend voor mij kan maken, discreet zijn? Tja, niet perse. We maken er niet bepaald een geheim van dat we weinig
Keren4-xx9, 50 jaar · Schin op Geul
Het leek me wel spannend om zo in contact te komen met een man die net als ik wel wat spanning kan gebruiken.