Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne wandeling. Maar vooral gaat het om de seks..lekkere, dramaloze seks waarin we samen de spanning zullen bewaren.
Een leuke man die er verzi uit ziet en die het wel geil lijkt om zo af en toe af te spreken met me. Misschien zelfs wel op regelmatige basis, wie zal het zeggen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beth295, 51 jaar · Ammerstol
Je kunt omgaan met een dominante vrouw en zal jezelf laten verleiden. Je bent altijd in voor een leuk spel waarin we allebei
GezelligeHIAse, 50 jaar · Katwijk
Wat ik van jou verwacht is dat je graag geniet van het leven en van kleine dingen. Verder ben je gewoon jezelf en blijf je jezelf.
Ada630729, 54 jaar · De Moeren
Eigenlijk is het voornaamste wat ik vind dat je mij gewoon in mijn waarde moet laten en behandelen moet zoals je iedereen zou
Biancje1967, 50 jaar · Sint-Maria-Oudenhove
Je bent open en eerlijk. Hebt je eigen mening maar probeert het ook uit een ander perspectief te bekijken. Respect is erg belangrijk
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.