Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Een man die nog geen verplichtingen heeft om binnenkort een leuk plezier met mij te hebben! Maak me weer blij en doe niets wat me van streek kan maken! Ik wil dat we samen zullen genieten!
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jongjingkim, 54 jaar · Koolkerke
Ook iemand die graag in alle kleine dingen blijdschap zoekt of vind
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
Simo33, 50 jaar · Wevelgem
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar
OmgGouda, 50 jaar · Gouda
altijd moeilijk om hier iets nuttigs in te vullen, maar te beginnen moet je wel bespraakt zijn, sociaal, open, eerlijk en
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.