Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BrendaP, 50 jaar · Wambeek
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet
MartyD0, 51 jaar · Gavere
Ben je net als mij het alleen zijn meer dan zat, en wil je al je vrije tijd steken in het opbouwen van een fijne relatie waar toekomst
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Marjann66, 50 jaar · Peer
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten
Clairemeester, 51 jaar · Breugel
Vrolijk- zorgzaam en gezellig en natuurlijk een muziek liefhebber.
PomLairestoke, 53 jaar · Leuven
Vertel me maar iets over jou, want ik heb geen idee wat er voorbij zou kunnen komen. Daarom zeg ik: Verras me! Mocht je nog leuke