Kan jij het uitzicht wat leuker en gezelliger maken? Vraag mij mee uit, maak er wat geweldigs van en wie weet wat er dan allemaal van komt. Ik heb echt geen eisenlijst, het enige wat ik wil is er een keer of vaker uit zijn en uit gaan.
Het zou fijn zijn als je al een paar van deze dingen leuk vind, dagjes weg, fietsen, wandelen, wijntje drinken, tv kijken, samen eten, ontspannen en tuinieren. Ik hou wel van meer dingen, maar je mag ook wel een beetje nieuwsgierig naar mij zijn. Ik ben niet moeilijk in de omgang en hoop dat jij dat ook niet
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje geluk zoekt in haar leven.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Ben je al een tijdje alleen en wil je dat veranderen, ben je op zoek naar een vrouw die haar hart op de juiste plek heeft en die vriendelijk voor je zal zijn? Zoek dan niet verder, want dan ben ik de juiste vrouw voor jou en kunnen we samenwerken aan onze gemeenschappelijke toekomst.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone
SmoothLiberty, 53 jaar · Limbricht
Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
Bruggebouwer, 52 jaar · Ugchelen
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd
Aaaajajojeje, 54 jaar · Voerendaal
Ik vind het fijn als jij goed in jouw velletje zit en iemand bent die niet bang is om over gevoelens te praten. Of jij dan ouder