Heb je ook wel eens het idee dat er wat mist dat je druk bent, en als je thuis komt in een leeg huis een vrouw op je wil hebben wachten? Dat is wat ik mis en wat ik wil veranderen.
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere vrouw het bed in te duiken? Hopelijk tot binnenkort!
Herkenbaar mijn verhaal? Wil jij ook nu het leven omarmen en er alles uithalen? Niet uitstellen meer, daar kunnen we alleen maar spijt van krijgen immers.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
JennJen, 53 jaar · Hoeke
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over
Car--la, 50 jaar · Lelystad
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.