Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet is gewoon een must en daar wil ik dan ook werk van maken met jou!
Iemand die romantisch is met een goed gevoel voor humor. Een goede luisteraar . Iemand die een sexy avond voor me kan plannen. En die een beetje in me eigen leeftijd is.
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan laten ervaren. Wie kan voor mij zorgen en kan me aan het lachen maken als ik bij hem ben. Ik vind het leuk als je een lieve en romantische vent bent.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.