En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel erg fijn zijn... maar uiteindelijk ist de klik die bepaalt of wij elkaar echt leuk vinden.
Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ria1965, 52 jaar · Utrecht
relatie zonder verplichtingen
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Mehetabel, 50 jaar · Oosterhout
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij
FreddyAmersfrt, 52 jaar · Amersfoort
Je bent dol op seks en bent discreet. Je verwent graag alle gaatjes en je bent niet te extreem. Je vind het wel belangrijk om
Badassie, 50 jaar · Zevenaar
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief
Voetbalmaud, 50 jaar · Vianen
Je houd van sport , en dat hoeft niet perse voetbal te zijn of dat je zelf sport. Als je maar van sport kijken houd. Je zoekt vriendschap