Zullen we de liefde bedrijven en seks hebben? Ik wil het hebben en ik wil er ook voor gaan. Laten we het doen en het laten gebeuren. Dat is naar mijn mening perfect. Dus wees klaar voor mij!
Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne wandeling. Maar vooral gaat het om de seks..lekkere, dramaloze seks waarin we samen de spanning zullen bewaren.
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Ik zoek een leuke, lieve man die ook op zoek is naar die arm of knuffel. Iemand om samen gezellige dingen mee te ondernemen en samen een mooie toekomst op te bouwen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet
Lisetteyoh, 50 jaar · Goes
Ben jij een single man die ook wat mist en wel eens zou willen ontdekken of wij een klik hebben? Ik hoop dat je van lekker thuis
Madelin120, 53 jaar · Assen
Je moet bereid zijn om je lul te gebruiken, laat me erop zuigen, Laten we een paar geweldige sexstandjes met elkaar doen.
Heaven0, 50 jaar · Nijkerk
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
JennyP, 53 jaar · Meijel
Een man die ook niet graag alleen is en ook toe is aan een vaste en langdurige relatie. Iemand die goed voor zichzelf zorgt en