Denk je dat je in de gelegenheid zou zijn om seks met me te hebben terwijl er een camera is die ons filmt? Ik denk dat ik graag zou voelen hoe dat voelt.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PrettyDonna, 54 jaar · Schoten
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe
Eugenie, 52 jaar · Kerkhove
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel
Kimplay, 50 jaar · Egmond aan Zee
Je bent een goede verstaander die aan een half woord genoeg heeft, je kan je wel vinden in de situatie die ik wil creëren,
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
BunnyBunNed, 53 jaar · Hansbeke
je zult ruig zijn en geile dingen met me doen, zodat ik me opgewonden voel en trek krijg naar meer seks met jou.
Bettyleung47, 50 jaar · Ravenswaaij
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone