Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt, die een relatie niet ziet als bezigheidstherapie en die niet op zoek is naar een huishoudster maar wel een vriendin om lief en leed mee te delen.
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liesse, 52 jaar · Emmeloord
Lief, sexy en als ik het mag kiezen met een tintje, iemand die van een avontuurtje houd;-)
Veer64, 52 jaar · Tilburg
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel
Joselove, 53 jaar · Echt
ik zoek lieve vriend ,die me neemt hoe ik ben,ik kijk niet zo naar het uiterlijk,hij moet me alleen wat te bieden hebben,om
Doedelzakje, 51 jaar · Ridderkerk
Ik wil je graag beter leren kennen om te zien of wij een klik en een band hebben. Zolang jij maar jezelf bent en blijft is het goed,
Kittycath, 53 jaar · Drijber
Ik ben op zoek naar een man die mijn beschermer, romantisch, aanhankelijk en loyaal zal zijn. Ik wil mijn levenspartner vinden.
Kamilla G, 53 jaar · Aalst
Ik zoek een man die ook iemand in zijn leven mist, die graag reist, graag op restaurant gaat... eigenlijk dezelfde interesses