Een macho met een afgetraind lijf hoef jij ook weer niet te zijn, maar je moet ook geen graat magere man zijn. Daarnaast vind ik het leuk als jij een beetje mysterieus overkomt. Ik wil jou namelijk zelf ontdekken als het mag.
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want ik heb alles in mij om jou urenlang te verwennen op de manier hoe jij dat wilt.
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Ik zoek een man die heel goed zijn eigen zaakjes kan regelen. Daar wil ik ook zekerheid in. Ik ben ook op zoek naar een man die ook die passie heeft om er met een caravan te reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Majaisik, 52 jaar · Alkmaar
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan
Repel1965, 52 jaar · Opdorp
Kan jij deze ondeugende vrouw een beetje temmen? Als ik eenmaal bezig ben dan ben ik niet meer te stoppen. Dus maak je borst
Dorice, 53 jaar · Kluizen
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Mupppp, 53 jaar · Edegem
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten
BrenBren66, 51 jaar · Schinveld
Zou jij wel eens willen doen alsof je wat dominanter bent? Misschien doe je het vaker, doe het alsjeblieft bij mij. Laat me