Je bent ook een buitenmens net als ik, je bent liever buiten als binnen. Af en toe een date zie je ook wel zitten, of een fijne wandeling. Maar vooral gaat het om de seks..lekkere, dramaloze seks waarin we samen de spanning zullen bewaren.
Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.