Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen van advies van een man die aan het sporten is. En als we alleen in de sportschool zijn, zullen we een paar leuke momenten meemaken.
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere vrouw het bed in te duiken? Hopelijk tot binnenkort!
Ik wil een man vinden met wie ik plezier kan maken, leuke dingen kan doen, samen uit eten gaan en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om wat te koken voor ons, wat is je favoriete maaltijd?
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje. Discretie is wel gewenst!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen
Mellliee, 51 jaar · Foxhol
Ik heb geen zin in een date voor één keer. Als ik hier een man zou ontmoeten dan hoop ik dat het iets van lange
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
BrendaP, 50 jaar · Wambeek
Ik zoek een man waar ik mee kan lachen maar die ook met me mee kan huilen, een echt een maatje dus. Ben jij de man die ik daarnet
Moeke, 51 jaar · Groenekan
liefde, sex en tederheid
Meis67, 50 jaar · Kortrijk
Zin in een kinky date? Of liever een ander rollenspel? Ik sta open voor suggesties.