Meer vreugde in het leven en ik ben op zoek naar een maatje die mij het gevoel weer kan geven. En hopelijk gaan we het spoedig waarmaken en heel speciaal samen.
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
♥ Overijssel ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me niet zoveel uit hoe oud je bent of hoe je eruit ziet als we het maar leuk hebben met elkaar.
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.
Veroniekje, 58 jaar · Antwerpen
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
Marinnka, 55 jaar · Erembodegem
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als
Hanhan61, 56 jaar · Niezijl
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een