Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd gaat liegen tegen mij!
Ik ben op zoek naar een man van rond dezelfde leeftijd die mij seksueel kan verwennen. Je weet een vrouw goed te verwennen en geniet van toezicht van derden. Hygiene is van groot belang en eigen vervoer zou van toepassing zijn. Gelieve Hotel, motel of externe locatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FrisiaDrieske, 59 jaar · Damwoude
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het
Fleurbol, 55 jaar · Klaaswaal
Zoek een hele lieve man Die echt voor mijn gaat .....!!!!!!!Lief betrouwbaar aardig Niet vreemdgaat Eerlijk zijn
Gl0R14, 55 jaar · Almere
Ik hou ervan om te gaan wandelen of uit eten te gaan. Beide ideetjes vind ik geweldig en maken me blij. We moeten elkaar gelukkig
Jessa X, 55 jaar · Naaldwijk
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide,
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
LynnG, 58 jaar · Kaag
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar