Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding te nemen maar je moet je ook over kunnen geven. Is dit een beetje war jij op kickt dan kunnen we nig heel veel leuke momenten beleven
Ik ben op zoek naar een man van rond dezelfde leeftijd die mij seksueel kan verwennen. Je weet een vrouw goed te verwennen en geniet van toezicht van derden. Hygiene is van groot belang en eigen vervoer zou van toepassing zijn. Gelieve Hotel, motel of externe locatie.
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Je bent een gepassioneerde en gezinsgerichte man op zoek naar een vriend en uiteindelijk een relatie die de rest van je leven zal duren. We gaan vrienden worden voor iets anders, zodat we meer over elkaar te weten kunnen komen. Aangezien dit voor het leven gaat, zullen we de dingen niet haasten en het stap