Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me niet zoveel uit hoe oud je bent of hoe je eruit ziet als we het maar leuk hebben met elkaar.
Een interessant maatje voor een leuke erotisch ervaring. Als er liefde bij komt, is dat altijd mooi meegenomen. Wie weet waar het ons dan naar toe brengt. Ik ben niet experimenteel gericht, maar als we het rustig aan doen...wie weet
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes.
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beetjebruin, 55 jaar · Maaseik
een man die lekker van sex houd!
Eenvantweeling, 59 jaar · Milsbeek
Een leuke lieve man die nog genoeg energie over heeft om gezellige dingen te doen.
DorissDay, 56 jaar · Eeklo
Een beetje spannende vent
SeaGirl61, 57 jaar · Massemen
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks
Navira, 55 jaar · Assen
Laat me onbezorgd lachen.
Zangeres, 56 jaar · Mechelen
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie