Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele kant heeft. Dezelfde leeftijd als ik is niet echt zo belangrijk, ouder mag ook zeker.
Jij bent een man met het hart op de juiste plaats en heeft geen moeite met het uiten van gevoelens. Verder doet uiterlijk of leeftijd er niet echt toe voor mij, vooral eerlijkheid is belangrijk.
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man die weet wat een vrouw nodig heeft en die dat dan ook kan geven. Ben je lief,teder en discreet? En heb je zin om je sex behoefte weer op peil te krijgen dan mag je me een berichtje terug doen.
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pudjaa621, 59 jaar · Ingelmunster
Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie
Ohh Glory, 55 jaar · Willebroek
Je bent een discreet en volwassen persoon, oud of jong. Je bent hopeloos romantisch en sensueel en avontuurlijk.
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer
O PheliiaX, 57 jaar · Merkem
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt.
Geertje52, 57 jaar · Havelte
Ik heb regelmatig seks met mijn man en wij bezoeken vaak swingerclubs. Het leuke daarvan is dat je eerst gezellig aan de bar
MarleenVandV, 58 jaar · Hoogstraten
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten