Single of getrouwd, ik ben niet de persoon om te oordelen. Het enige wat ik enigszins verwacht is dat je discreet bent en weet hoe je een vrouw moet aanpakken tussen de lakens. Dat je er normaal uitziet en goed voor jezelf zorgt is vanzelfsprekend.
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes.
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Louis60, 57 jaar · Harlingen
x
EvelineXX, 55 jaar · Ermelo
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met
MennahXxx, 57 jaar · Nieuwersluis
Ik ben beschikbaar voor ontmoetingen of dates. Dit kan voor een keer zijn of twee keer of driemaal, afhankelijk van onze afspraken.
Lovex XAda, 58 jaar · Naaldwijk
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief