Ik kan van alles op gaan noemen natuurlijk en zo het perfecte plaatje te creëren, maar ik denk dat ik dan alleen mezelf iets wijs maakt want perfect is niemand. Daarbij de ene keer kijk ik naar blonde mannen met blauwe ogen en de andere keer naar mannen met gitzwart haar. Ik ga dus gewoon afwachten wie ik hier weet te vinden en wie mij weet te vinden en wacht daarbij af wanneer mijn hartje sneller zal slaan.
Ik ben op zoek naar een man van rond dezelfde leeftijd die mij seksueel kan verwennen. Je weet een vrouw goed te verwennen en geniet van toezicht van derden. Hygiene is van groot belang en eigen vervoer zou van toepassing zijn. Gelieve Hotel, motel of externe locatie.
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het is ook een leuke bezigheid voor mij. Een man met kinderen is voor mij geen probleem, het gaat mij om de liefde die ik kan geven en ontvangen. Groetjes.
Discretie is vereist!! Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, voor mij gaat het alleen om de seks. Mensen vinden altijd dat ik zo onschuldig oog, maar je moest mijn verborgen klerenkast eens zien. Wanneer ik alleen thuis ben, komen de hete speeltjes uit de geheime koffertje!