Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Ik heb wat goede vrienden hier, maar zou graag nog een paar goede vrienden maken. Niet op zoek naar iets eenmaligs of een one night stand. Je bent op zoek naar nieuwe vrienden of wilt daten dan ben ik beschikbaar.
Meer vreugde in het leven en ik ben op zoek naar een maatje die mij het gevoel weer kan geven. En hopelijk gaan we het spoedig waarmaken en heel speciaal samen.
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AdavdK, 56 jaar · Leuven
Lief, spontaan, gevoel voor humor, eigen vervoer en eerlijk. Wil je samen met mij oud worden? Maar je wilt mij eerst leren
KantoorMadam, 59 jaar · Leuven
ik zou graag een intelligente man met wie ik kan praten willen vinden, delen wat het leven te bieden heeft: de sport samen (maar
Madelief1961, 56 jaar · Brugge
Je een heerlijke geile vent bent die een seks verslaafde vrouw kan temmen. Niets is te gek en in voor nieuwe avonturen en mogelijkheden.
MelenudaBi, 55 jaar · Tubbergen
volgt
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.