Jij bent een man met het hart op de juiste plaats en heeft geen moeite met het uiten van gevoelens. Verder doet uiterlijk of leeftijd er niet echt toe voor mij, vooral eerlijkheid is belangrijk.
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoveHartSex, 56 jaar · Nijmegen
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen
Firstfloor, 56 jaar · Nijkerk
Geen eisen hoor, oh ja, geen stinkvoeten haha
Goldieeh, 58 jaar · Abcoude
Ik ben op zoek naar een naburige sekspartner. Ik wil een jongen die spraakzaam en grappig is. Ik zoek een wijze en toffe man,
HallohierisIk, 56 jaar · Lucaswolde
Je bent een leuke vlotte vent je weet hoe je dan in het leven staat en wilt daar zeker ook nog van alles van maken.
RenskeSingl2013, 57 jaar · Bergen op Zoom
volgt
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?