Ik ben op zoek naar een man van rond dezelfde leeftijd die mij seksueel kan verwennen. Je weet een vrouw goed te verwennen en geniet van toezicht van derden. Hygiene is van groot belang en eigen vervoer zou van toepassing zijn. Gelieve Hotel, motel of externe locatie.
Discretie is vereist!! Ik ben niet op zoek naar een vaste relatie, voor mij gaat het alleen om de seks. Mensen vinden altijd dat ik zo onschuldig oog, maar je moest mijn verborgen klerenkast eens zien. Wanneer ik alleen thuis ben, komen de hete speeltjes uit de geheime koffertje!
Een humorvolle, gezellige, spontane, volwassen en lekkere man die weet wat ie doet, serieus is, een beetje onderdanig is en daardoor mij op de eerste plaats zet ;-) Een leuke vrijgezelle (dus geen partner!) vrouw is ook van harte welkom!!