Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Ik heb wat goede vrienden hier, maar zou graag nog een paar goede vrienden maken. Niet op zoek naar iets eenmaligs of een one night stand. Je bent op zoek naar nieuwe vrienden of wilt daten dan ben ik beschikbaar.
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sambeauty, 59 jaar · Coevorden
aub geen medelijden hebben met mij omdat ik alleen ben. Ik red mezelf fantastisch, dus hoeft niemand zorgen om te maken. maar
Openmin19590812, 58 jaar · Almere Haven
Ik zoek een maatje om leuke dingen mee te kunnen gaan doen ter afleiding.
Mariette58, 59 jaar · Turnhout
het is niet mijn bedoeling om mannen weg te jagen met mijn profiel, maar ik wil ze niet teleurstellen. Ik ben op zoek naar een
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik
Guusenbo, 55 jaar · Nieuwegein
Ik zoek een man met dezelfde interesses, goed verzorgd. En net als ik opzoek naar een vaste relatie.