Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Een humorvolle, gezellige, spontane, volwassen en lekkere man die weet wat ie doet, serieus is, een beetje onderdanig is en daardoor mij op de eerste plaats zet ;-) Een leuke vrijgezelle (dus geen partner!) vrouw is ook van harte welkom!!
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele kant heeft. Dezelfde leeftijd als ik is niet echt zo belangrijk, ouder mag ook zeker.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jacky55Single, 56 jaar · Uden
Ik zoek een man met een min lengte van 1.80 met een zonnig karakter en die positief in het leven staat
Pangasius, 56 jaar · Hasselt
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
Treesss, 55 jaar · Wateringen
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in
Lucyxx15x, 59 jaar · Lelystad
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.