Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Als jij het leuk vindt om samen dingen te doen maar ook eigen tijd nodig hebt, ben jij dan mijn spiegel?
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want de buren moeten niet meteen denken dat ik een losgeslagen vrouw van lichte zeden ben, ik hou gewoon eenmaal van seks en kan nu eindelijk mijn speeltjes opbergen!
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële zekerheid te bieden, maar zal toch eerst verschillende kosten hebben door mijn scheiding.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MargreetSingle, 68 jaar · Dronten
Ja dat weet ik nu even niet op te noemen allemaal!
Intratuinier, 68 jaar · Nijmegen
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij
Joulette, 66 jaar · Almere
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij
Lia50, 67 jaar · Drieborg
Je bent een erg aardige man en je vindt het leuk om bij een ouder iemand te zijn. Je bent serieus op zoek naar iemand om je leven
Megalomaan, 70 jaar · Zuidhorn
Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen