Een vent die van aanpakken weet, lekker fit is en mijn heerlijk lang kan verwennen, ik hou van verschillende standjes dus je moet wel een lekkere fantasie hebben om mij te laten genieten. Kreun je mee?
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier. Maar toch zijn er van die kleine dingen die wel zouden mogen veranderen. Herken je dat?
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
LadyTamara, 69 jaar · Middelkerke
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Blauwe Vogel, 65 jaar · Den Haag
Graag zou ik een man ontmoeten die zich hierin herkent
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant