Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk van een ander, een kleine beperking is zeker geen bezwaar..
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële zekerheid te bieden, maar zal toch eerst verschillende kosten hebben door mijn scheiding.
Wie doet er met me mee? Gewoon doen alsof we jong zijn, of wie weet wel wat ouder als je jonger bent. In ieder geval het is belangrijk dat je jong van geest bent.
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want de buren moeten niet meteen denken dat ik een losgeslagen vrouw van lichte zeden ben, ik hou gewoon eenmaal van seks en kan nu eindelijk mijn speeltjes opbergen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Roelie4612, 70 jaar · Assen
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over".