Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk van een ander, een kleine beperking is zeker geen bezwaar..
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Als jij het leuk vindt om samen dingen te doen maar ook eigen tijd nodig hebt, ben jij dan mijn spiegel?
Omdat ik jou waarschijnlijk niet op straat zal aanspreken, doen we het maar via deze weg! Jij bent natuurlijk De ultieme leuke man waar ik zo lang naar op zoek ben die mij op mijn leeftijd nog heerlijk kan verwennen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geluksvoge51, 66 jaar · Almere
Je begrijpt ik heb momenteel alles wat mijn hartje begeert behalve een man. Het geld dat over is nu ik alles heb wat ik zelf wilde
Yvon65, 70 jaar · Den Haag
Ik ben klein, dus wees voorzichtig met me. Ik hou van heerlijke, lieve, lange zachte sex.
Caar, 69 jaar · Boxmeer
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.
Rosalie63, 68 jaar · Doetinchem
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite,
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik