Ik zoek een man om de rest van mijn leven mee te delen. Iemand waar ik van kan houden en die van mij houdt. Iemand die ik kan vertrouwen en waartoe ik mij fysiek en mentaal aangetrokken voel. Het zou leuk zijn als die persoon de zelfde passie heeft als ik : Dansen! Ik vind het leuk om naar Salsa feestjes te gaan en jij houdt daar ook van om staat ervoor open om het te proberen.
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want de buren moeten niet meteen denken dat ik een losgeslagen vrouw van lichte zeden ben, ik hou gewoon eenmaal van seks en kan nu eindelijk mijn speeltjes opbergen!
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Als jij het leuk vindt om samen dingen te doen maar ook eigen tijd nodig hebt, ben jij dan mijn spiegel?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JadenLies, 65 jaar · Vinkeveen
Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten
RoosVs, 66 jaar · Dearsum
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan
Goudsmid1949, 67 jaar · Schoonhoven
Ik zoek gewoon een leuke man om mijn oude dag mee te kunnen slijten. Nu lijkt een jongere man mij wel het beste bij mij passen
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Severine, 70 jaar · Arnhem
Ik zoek de beroemde KLIK met jou!
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker