Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Een lekkere geile man die mij goed kan neuken, je leeftijd is voor mij niet belangrijk. Het moet wel discreet gebeuren, want de buren moeten niet meteen denken dat ik een losgeslagen vrouw van lichte zeden ben, ik hou gewoon eenmaal van seks en kan nu eindelijk mijn speeltjes opbergen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.
Pontserveerster, 65 jaar · Zuid-Scharwoude
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen