Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf ondernemend en goed gezond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rosalie63, 68 jaar · Doetinchem
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite,
Andennefemme, 65 jaar · Herentals
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Else11, 67 jaar · Harelbeke
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen.
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
49SoFia, 68 jaar · Grave
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener