Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders als we samen zijn. Dan wil ik dat je zo ondeugend bent als je maar kunt zijn. En ik kan hetzelfde voor jou zijn.
Ben jij die man die mijn speeltje wilt zijn, mijn puppy. Een man die luistert naar mijn verlangens. Ik ben niet opzoek naar een porno acteur, maar een man met echt gevoel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Ninthe, 69 jaar · Drachten
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Nooitteoud63, 67 jaar · Arnhem
Een man die mij lekker thuis kan verwennen zodat ik de seksuele spanning niet hoef te zoeken in clubs!