Ik zoek erotisch contact, eventueel via mail, je mag ook in een relatie zitten. Dit is geen probleem voor mij. Ik mis de spanning in mijn huwelijk en hoop dit hier wel te kunnen krijgen
A-Manda, 46 jaar · Wortel
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het zou leuk zijn als je er eigen hebt. En ik hou helemaal niet van rokers.
Fresiake, 49 jaar · Genk
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby vind ik ook belangrijk. Een goed geklede en verzorgde man spreekt mij zeker aan.
Maeki, 56 jaar · Haren
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen met een man aan mijn zijde. Ik hoop dat jij die man wil zijn.
Rijpe dames in de chatbox
LovingLive65, 52 jaar · Baarlo
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
LovingLive65 is op zoek naar:
Ben jij de man die ik zoek? Ik hoop het want ik heb er zeker zin in kan ik je zeggen. Beter kan het dan ook niet worden. Een maatje voor plezier, ik sta daar dan ook zeker voor in!
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt lekker te krijgen. En dan gewoon lekker genieten van het water en de sop en dan daarna ook van een bed en alles. Waar mag jij bepalen. Met wie. Nou wat dacht je van mij?
ClaireinDroomland, 60 jaar · Almelo
♥ Overijssel ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
We moeten elkaar wel aantrekkelijk vinden want we gaan elkaar helemaal uit elkaar trekken!! ik wil en snel ook!
KarenY, 49 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet als je maar goed weet te presteren in bed of op seks gebied. Ben je niet preuts, en weet jij hoe je het spannend kan maken voor ons dan moet je mij zeker een lekker berichtje sturen want ik
Iemand om een leuke toekomst mee op te bouwen. Mijn ideale match zou iemand zijn die reislustig is, die spontaniteit bezit en die absoluut niet zeeziek word aangezien ik uitkijk naar een romantische cruise die in onze toekomst ligt.
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit altijd in jouw gedachten.
Over jou?....Ook weer zo moeilijk, Als je je kan vinden in bovenvermeld is je interesse welkom, maar ik accepteer een ieder zoals hij is. Het enige wat super belangrijk is voor mij is dat je eerlijk bent. Want eerlijkheid is mijn motto
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.