Ik ben speels maar je realiseert je wel dat dat voorlopig gewoon met de kleding aan is dus als je wilt reageren voor sex? NIET doen. Ik wil gewoon een relatie opbouwen gebaseerd op vriendschap oke?
Emy-liaX, 45 jaar · Laag-Soeren
Ik ben op zoek naar een man die me naar een nieuw en fijn avontuur kan brengen en natuurlijk een man die de leegte in mijn hart kan vullen. Zie je, het soort man waar ik naar op zoek ben, is geen perfecte kerel, maar een echte
IngridK, 63 jaar · Middelburg
een kleurrijk persoon, gezellig en vriendelijk. Een klik altijd mooi meegenomen
Belle-Best, 49 jaar · Brugge
Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Rijpe dames in de chatbox
Nahalie, 48 jaar · Jabeek
♥ Limburg
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Nahalie is op zoek naar:
Een rustige lieve man die ook naar een maatje of relatie zoekt. Als je maar een fijne persoonlijkheid hebt en in bent voor allemaal fijne en mooie momenten samen met je nieuwe maatje.
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet ook gemakkelijk tegen me zijn en me begrijpen.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?