Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie voor me hebt. Ben jij een man die zijn verplichtingen kent?
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien valt het mij te beurt, valt het jou te beurt, valt het ons te beurt...wie weet
Omaaazegtja, 84 jaar · Bitgummole
Iemand dat mij gezelschap wilt houden en samen met mij leuke dingen wilt doen, zoals wandelen door de natuur, zwemmen of theaters bezoeken. Ik hoop hier iemand te vinden.
BarbaraxKiss, 47 jaar · Eindhoven
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Rijpe dames in de chatbox
Nahalie, 48 jaar · Jabeek
♥ Limburg
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Nahalie is op zoek naar:
Een rustige lieve man die ook naar een maatje of relatie zoekt. Als je maar een fijne persoonlijkheid hebt en in bent voor allemaal fijne en mooie momenten samen met je nieuwe maatje.
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet ook gemakkelijk tegen me zijn en me begrijpen.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen bijvoorbeeld met vrienden of vriendinnen. Spreekt dit jou aan?