Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een keer wil neuken? Zo iemand heb ik echt nodig!
LaMieke44, 47 jaar · Zeewolde
Het liefst een sociale man met humor,ruimdenkend en in om verrast te worden.Waar je vandaan komt maakt mij niet zoveel uit,zolang je maar goed verzorgd bent met,een leuke uitstraling en lekker kan kletsen.Roken is geen probleem en af en toe een glaasje ook niet.
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Oudennieuw, 57 jaar · Bergen op Zoom
Iemand dat liefdevol is en gevoel voor humor. Iemand die met veel passie zijn dagelijkse bezigheden uitvoert. En het belangrijkste is dat jij eerlijk en betrouwbaar bent! Groetjes... Fien.
Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
♥ Vlaams-Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Single of getrouwd, ik ben niet de persoon om te oordelen. Het enige wat ik enigszins verwacht is dat je discreet bent en weet hoe je een vrouw moet aanpakken tussen de lakens. Dat je er normaal uitziet en goed voor jezelf zorgt is vanzelfsprekend.
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders wilt! Hihi kom er zelf maar achter.
Je houd van zon, zee en strand, gaat graag een weekendje weg. Bent open en eerlijk en staat open voor een eventuele relatie. Heb verder niet veel eisen aan een man, zolang wij het samen maar gezellig hebben.
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt van ruige harde sex en bent niet bang om me onder handen te nemen. Eventueel mannen voor one night stand met specifieke wensen. Graag uitgebreide reactie met voorstellen wat je wil
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet allemaal? Maar ik wil dat je iets weet: ik ben niet gebroken. Misschien was ik dat voor een tijdje wel. Misschien heb je me op mijn slechtst gemist, en daarvoor moet ik zeggen dat ik
Voor mij maakt het in principe niet uit, hoe jij er uit ziet. Zolang je maar weet, hoe je een vrouw moet behandelen en wat er omgekeerd van je verwacht wordt. Hygiëne en discretie is voor mij wel belangrijk. Ik hou van iemand die op zijn uiterlijk let. En een man die alles aan de grote klok hangt, wil ik