Ik hoop dat dit het begin is van geweldige dingen voor ons wanneer we elkaar ontmoeten. Ik zal er alles voor doen. Ik beloof je dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij als we elkaar ontmoeten.
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij het plezier te geven wat ik zo graag wil. Die man zal mij zeker dankbaar zijn, want ik ben een heel goede sekspartner!
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Angelique691, 48 jaar · Eeklo
volgt
Angelica710826, 46 jaar · Almere
Vriend te zijn in de volle betekenis van het woord? Dan zou ik jou wel eens willen ontmoeten. Interesse ? Jij bent de jager,
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
LIN70xLIN, 47 jaar · Leopoldsburg
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen.
Ashleyxx1808, 45 jaar · Velp
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht.
De-storm, 45 jaar · Bovensmilde
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen