Dit is een zeer interessante vraag en toch een moeilijke vraag. Niet omdat ik geen antwoord heb, maar omdat het heel moeilijk en heel persoonlijk is. Mij ??is deze vraag meerdere keren gesteld; Maar elke keer als ik dat doe, denk ik erover naar hoe mijn ideale partner er uit ziet. Daarom is het behoorlijk gedetailleerd. Je zult geduldig moeten zijn, net als ik! Maar ik beloof, zoals ik mezelf beloof - hij zal een unieke man zijn; een in een miljoen! wees alsjeblieft romantisch en grappig !!!
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Natuurlijk vind ik het geweldig om er een goede relatie aan over te houden. Maar alles op zijn tijd. Denk je, ja! Ze is naar mij op zoek! Dan hoop ik je snel van je te horen.
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-x-Lola-x-, 47 jaar · s-Hertogenbosch
Een eenvoudige man die altijd een goede tijd met mij wil hebben. Iemand die de energie heeft om iets te doen en me het gevoel
Debjah, 48 jaar · Schalkwijk
Macho en extravagante mannen hou ik van. Leeftijd hou ik niet van en zegt me echt niets.
Mary23, 47 jaar · Alblasserdam
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen
IeleannaXxx, 47 jaar · Lienden
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar
La-Neyy , 49 jaar · Kruishoutem
Je bent een zeer welgemanierde en goed opgeleide man die ook op zoek is en neemt de tijd om de juiste vrouw te leren kennen. Ik
Jaak197006, 47 jaar · Hofstade
Leuke man of koppel. Graag genieten van sex, ruime fantasie en sociaal ingesteld zijn.