MIJN IDEALE LEVENSPARTNER. Het is de droom van elke vrouw om een perfecte en geweldige levenspartner te hebben, ik ook. Helaas is het tegenwoordig niet zo eenvoudig om die 'kwaliteitsmens' te vinden. Waarom wens ik een ideale echtgenoot? Het is omdat goede eigenschappen van een echtgenoot de hele dynamiek van het huwelijk kunnen beïnvloeden en helpen ervoor te zorgen dat mijn huwelijk langer zal duren en gelukkiger zal zijn.
Ik hou van donkere, kale mannen (is een pre, geen vereiste). Verder vind ik het belangrijk dat je humor hebt, lekker kan kletsen maar ook rustig met me op de bank kan zitten en een filmpje kan kijken.
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,
Geilopzoek, 49 jaar · Schaffen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Elvia1807, 49 jaar · Jellum
Hoe geil kun je zijn voor mij? Ik ben er zeker van dat dit voor ons werkt. Je moet toegewijd zijn aan mij. Kan je dat doen?
Youknow19681029, 49 jaar · America
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen
Demoontje, 45 jaar · Rotterdam
Mannen leeftijd 35-44 jaar.
Nomoretears, 49 jaar · Maassluis
Heb jij ook een onbezorgde instelling, ben je een beetje anders en voel je je nog jong? Dan wil ik je leren kennen!
Widddad, 49 jaar · Heerenveen
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer
MissFit, 48 jaar · Winde
Vooral heel erg lief. Ik kan er niet zo goed tegen als mannen heel erg onaardig en asociaal zijn. Gezelligheid en humor is natuurlijk