Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil gevoel om de seks te hebben die ik nu echt nodig heb!
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Je bent niet op zoek naar een relatie, maar je waardeert vriendschap net zo als ik. Je bent actief, sportief en je houdt van sociale contacten met andere mensen. Je bent aardig en warm, medelevend en je bent een goede vriend!
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lisette7008, 47 jaar · Kortrijk
Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo.
Kissmy01, 46 jaar · Hoepertingen
Geloof je nog in de liefde vooral liefde op het eerste gezicht? Wil jij die prins op het witte paard zijn? Voor die hele speciale
Monicajanssen, 45 jaar · Weert
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
Supermarly, 47 jaar · Deurne
Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend
Sub Marie1968, 49 jaar · Opmeer
Ik ben jouw sub en jij bent mijn nieuwe meester. Je weet van goed aanpakken en de touwtjes kort te houden. Graag zoek ik naar