Ik hoop dat dit het begin is van geweldige dingen voor ons wanneer we elkaar ontmoeten. Ik zal er alles voor doen. Ik beloof je dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij als we elkaar ontmoeten.
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar kunnen we best over praten toch?
Eerlijk dat vind ik heel belangrijk en ik ben er heel erg benieuwd naar wat jij werkelijk van mij vind? Vind jij mij ook sexy? Ik hou wel van een man die sex apeal uitstraalt dus dat is voor mij erg belangrijk dat je dat wel hebt!
Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een zoen en wie weet wat er verder nog van gaat komen.