Misschien zit je ook in een relatie die seksueel niet bevredigend is of misschien kom je om een andere reden seks tekort, dat maakt me niks uit. Als je maar discreet bent en overdag tijd hebt. Je kunt ontvangen of bent bereid in een hotel af te spreken waar we dan de kosten delen. Een car of parkingsdate zie ik absoluut niet zitten.
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf blijft ontwikkelen en die zijn dag niet altijd volplant maar soms ook gewoon laat gebeuren zoals het de bedoeling is.
Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind is dat je een lieve en sociale man bent, gezellig en dat je nog heerlijk geniet van het leven., Wel een single man, dat heb ik het liefst, ik wil geen tweede vrouw worden. Verder verzorg