Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Heel nieuwsgierig naar hoe jouw leven eruit ziet en wat je mist in het leven. Of wat je ooit nog graag eens zou willen doen, daar kunnen we best over praten toch?
Ik zoek een fatsoenlijke en degelijke man die aardig genoeg is om mijn reisgenootje te kunnen zijn. Zou je deze uitdaging aan willen nemen? Ik zou ook graag willen dat hij discreet en eerlijk is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liekebaars, 45 jaar · Baars
Bloemetjesjurk5, 48 jaar · Hulst
Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het
Campingdate, 46 jaar · Veulen
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven
SingLingCarol, 49 jaar · Apeldoorn
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand
BrygaLoveXxX, 47 jaar · Noordwijkerhout
Ik wil een man met veel energie die me een seksmarathon kan geven. Je zou in goede vorm en een goede gezondheid moeten zijn.
Lentekriebels, 45 jaar · Rotterdam
Heb je een uithoudingsvermogen en weet je mijn g-spot en clitoris te vinden, hou echt niet van dat gegraaf naar beneden.