Je hoeft niet direct te schrikken hoor want het hoeft echt niet direct een relatie te zijn. We kunnen ook gewoon als vrienden beginnen toch en als we dan verder dan dat willen dan zal dat er vanzelf uit op gaan bloeien.
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen. We zijn niet van extreme sex, maar als jij ideeen hebt,...of fantasieeen? Laat het mij weten ;) En vergeet natuurlijk niet zo snel mogelijk te reageren!!!!
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil gevoel om de seks te hebben die ik nu echt nodig heb!
Laat je me niet te lang wachten? Dat doe ik namelijk al erg lang omdat ik niet het type ben om iemand ergens op te pikken om een wild avontuurtje mee te beleven en hem dan naderhand weer op straat te zetten. Maar hé, als ik moet blijven tot er een prins op een wit paard voorbij komt om me te ontvoeren naar
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Effeleuk, 49 jaar · Eexterveen
Iemand die het leven niet al te serieus neemt, die op zoek is naar ondeugende en spannende tijden. Geen extremen, alles veilig,
Bo710, 46 jaar · Oostvoorne
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop
Anne Linde, 47 jaar · Bevel
Ben jij die leuke aantrekkelijk enthousiaste goedgebekte man die ik zoek?
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
LachmetLi, 48 jaar · Borgsweer
Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.