Ik zoek naar spanning en erotiek. Iemand die met mij om kan gaan zoals niemand anders kan,.. of op zijn minst anders dan ik gewend ben. Wat dat is? Dat wil ik je wel prive gaan vertellen.
Ik heb iemand nodig die gevoelig genoeg is om me te begrijpen wat ik als vrouw in het leven doormaak, maar sterk genoeg om me te stimuleren en me niet te laten zitten. Ik ben op zoek naar iemand die me kan respecteren.
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee te delen. Samen lachen, samen huilen,... Een man die een breed interessegebied heeft en over verschillende onderwerpen kan mee praten.. Ook een gezonde dosis humor heeft. Kortom,
Jij bent een man die veel energie heeft en liefde wil geven. Het maakt niet uit of je ouder of jonger bent, wel of geen kinderen hebt. Ik ben heel makkelijk en ik hoop jij ook. Een man die van knuffelen houdt staat mij zeker aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debazin, 45 jaar · Marke
Je bent netjes, vriendelijk charmant en hebt echt geen losse handjes?? Dan mag jij je komen voor stellen..
Hazewindus, 48 jaar · Enkhuizen
In ieder geval een honden liefhebber zijn anders zou je bij mij leven in een hel, met alle pups heb ik er iets meer dan 60 nu. Verder
VingerAflikken, 47 jaar · Middelburg
een hele lieve vent die mij eens lekker gaat en kan verwennen. En het liefst zo snel mogelijk mij de liefde wil bedrijven. ;)
Mumcindy, 45 jaar · s-Hertogenbosch
Leeftijd is geen probleem voor mij en voor jou ook niet het is tenslotte maar een getal. Het gaat om de inhoud die je aan elkaar
Sweetpi19720216, 45 jaar · Hoogblokland
Jij vind het leuk om te experimenteren met een GEBONDEN vrouw die op een bepaalde plek nog maagd te noemen is waar jij al vaker
Youknow19681029, 49 jaar · America
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen