Een leuke man die van dingen aanpakken houdt. Ik heb liever een actieve man, dan een passieve die ik elke keer de deur uit moet proberen te sleuren, omdat hij liever thuis naar de tv kijkt. Zo blijft de relatie altijd in beweging in plaats van dat we in een dagelijkse routine komen te zitten.
Gewoon doen en niet te lang nadenken. Kennismaken doet geen pijn en het kan een leuke date zijn. En klikt het dan hebben we een leuk begin, en anders was het een leuke dag . Zullen we het op die manier maar eens bekijken.
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Laat me me vandaag lekker voelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Caitlinn680810, 49 jaar · Brugge
Ik moet zeggen dat ik niet een specifieke voorkeur heb hoor als het op uiterlijk aankomt. Ik vind het veel belangrijker hoe
LieveLi, 49 jaar · Nieuwendijk
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine
Blanche, 48 jaar · Rotterdam
eerlijk- oprecht- warm- een kerel waar je eventueel echt op kan bouwen ben je gezellig hou je van het leven en vind een vriendschap
MotherNature70, 47 jaar · Lichtervelde
Je hebt ook zelfvertrouwen, vooral als het gaat om het behagen van een vrouw zoals ik. Je hebt ervaring met romantiek en intiem
OpNieuwJong, 49 jaar · Assendelft
Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft?
Phileinesingle, 47 jaar · Geluveld
Jij bent een rustig type, en je bent lief en respectvol naar vrouwen. Je bent single, en daar heb je net als ik genoeg van.