Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind het zelf heerlijk om gewoon ook samen lekker een avond thuis te zijn. Maar niet iedere avond, vind het ook heerlijk om de stad in te gaan.
Je bent een geile man met een zeer hoge libido en een enorme lul. Helaas wil ik alleen maar grote en harde pikken in mijn poesje. Je moet ook geweldig zijn met orale seks en je moet in staat zijn om mijn strakke kutje te likken totdat het klaarkomt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debetdeb, 48 jaar · Geel
Zullen we het samen een warme basis geven? Noem je wens, en t komt in orde
Iza1, 48 jaar · Aalsmeer
Iemand die net zo kan ontvangen als mij. Waar ik eindelijk mijn verhaal eventjes kwijt kan.. lekker gezellig kan zijn en van
SexxxBomb, 48 jaar · Dinteloord
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje
Eudoxia, 45 jaar · Gent
Lief vind ik echt belangrijk, dat je naast de eventuele relatie ook elkaars vriend kan zijn en alles tegen elkaar kan zeggen
DorinSingle2016, 47 jaar · Waregem
Volgt
DeMeer, 49 jaar · Emmeloord
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf.