Jij bent een leuke man die net als ik een beetje prettig gestoord is. Je houdt er van om dingen te proberen en te genieten van het leven. Je moet alles eens gedaan hebben immers?
Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf blijft ontwikkelen en die zijn dag niet altijd volplant maar soms ook gewoon laat gebeuren zoals het de bedoeling is.
Een lekkere harde pik moet in jou bezit zijn. Heb je een partner met wie je zulke geile dingen uithaal, dan komt het ook goed voor mij uit. Betrek haar ook mee in je lekkere gesprekken tussen ons, dan kunnen we zeker wel iets gezelligs organiseren. Je mag ook bezitten van die vaste dildo's en lekkere valse
Feesten en reizen moet jij echt wel leuk vinden. Graag zou ik ook wel willen weten naar wat voor feesten jij meestal gaat. En heb jij een beetje een gezellige vriendengroep? En reizen, waar ga jij graag heen om te ontspannen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Corynn, 49 jaar · Kortrijk
Genieten van de dingen die het leven te bieden heeft. Houden van een lekkere vakantie zo op zijn tijd. Wereld verkennen
Blueflower, 49 jaar · Eethen
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten
SmilingBeast, 49 jaar · Baarle-Hertog
Je bent een goed gemanierd persoon maar je houdt er ook wel van om stout te zijn op zijn tijd. Niet te veel natuurlijk want dat
Asian Trans, 49 jaar · Amsterdam
Hoping to meet slim or athletic guys for friendship and more. Open-minded and can accept me for me.
De-storm, 45 jaar · Bovensmilde
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.