Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen mee te gaan doen. En wat die dingen zijn, dat bedenken wij samen wel, zo lang wij er maar plezier in hebben.
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kalleey, 46 jaar · Poperinge
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker
StiekemNuZoeken, 47 jaar · Collendoorn
Ik wil het graag discreet houden. Ik zoek daarom iemand die misschien zelf in een relatie zit, die het kan begrijpen, ervaring
Trish2803, 49 jaar · Reutum
Heb seks met me en vertel me iets dat je leuk vindt, doe alle mogelijke posities die je leuk vindt.
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
EC1, 47 jaar · Broechem
De hartstocht wil jij ook terug in je leven en vooral met een vrouw die hier vol vuur en passie over is. Vuur heb ik nog genoeg
Stceyy, 48 jaar · Rolde
Ik wil dat je goed voor me bent. Dat is alles waar ik hier om vraag. Je kunt ook een romantische kerel voor me zijn. Kunnen we dat