Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan hebt. Kinderen is natuurlijk geen probleem. Van karakter vind ik eerlijk, open, gezellig, positief en heerlijk romantisch erg belangrijk. Kan jij jouzelf hierin vinden?
Alles begint met een klik maar ik heb geen beschrijving van de perfecte man. Aan iedereen scheelt wel iets, aan mij ook. Maar als je elkaars minpuntjes net zo goed kunt accepteren dan komt alles goed. Graag serieuze reacties van iemand die er net zo goed ook écht voor wilt gaan en dit niet ziet als