Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Gewoon doen en niet te lang nadenken. Kennismaken doet geen pijn en het kan een leuke date zijn. En klikt het dan hebben we een leuk begin, en anders was het een leuke dag . Zullen we het op die manier maar eens bekijken.
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marilyn72, 45 jaar · Arum
Ik hoop een man te ontmoeten die ook agressief kan zijn met mijn lichaam en ook in bed. Ik wil een man die heel vurig een zoen kan
Doktermar1964, 46 jaar · Antwerpen
Jouw leeftijd vind ik niet belangrijk. Wel zeer vrouwgericht met je lippen, netjes, en jij houdt je aan je woord. Ik verplaats
McM19700, 47 jaar · Kats
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een
LeaA01, 46 jaar · Assen
Een goede vent met een geweldig hart.
Tobeleron43, 46 jaar · Zwolle
We moeten discreet kunnen afspreken en jij moet er rekening mee houden dat ik niet altijd beschikbaar kan zijn, want ik heb
Hotmanlover, 48 jaar · Exloo
Ik zoek natuurlijk geen vervanger voor mijn overleden man, waar ik wel op zoek naar ben is iemand waar ik mij op mijn gemak bij