Je bent een leuke jongen of man die serieus kan zijn maar ook van feesten houd. Je gaat graag op stap maar een avond op de bank vind je ook niet erg. Je bent bezig met je uiterlijk en let erop hoe je je kleed ;( niet dat verwacht dat je in een pak komt , een jeans vind ik erg mooi!
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Goede persoon, tolerant, kalm, lief en aardig. Ik vind het ook geweldig dat de man heel duidelijke ideeën heeft en gepassioneerd is over sport en exotische, verschillende avonturen.
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.
Gabriella70, 47 jaar · Tongeren
VolgtEENDER ALS MAAR SEX IS
Zilvernoot, 47 jaar · Mechelen
Man met passie, gevoel voor erotiek, niette soft en niet al te hardhandig. Gezond, hygienisch, betrouwbaar. rokers geen
Ammmy2u, 48 jaar · Lexmond
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit
Paiiss, 47 jaar · Lithoijen
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van