De leukerd die ik zoek, zal hier vast wel te vinden zijn. Een sympathieke man met het hart op de juiste plaats en die het nodige respect kan opbrengen. Dat is toch niet te veel gevraagd denk ik?
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en innerlijke ruimte om te delen. Niet alleen zijn lijf, maar ook emotie. Wat jij zoekt in een vrouw is: aandacht en betrokkenheid bij jou, het leven en de wereld, maar zeker ook sensualiteit,
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.