Je bent hier op zoek naar een al wat oudere dame waarmee je goede gesprekken kunt voeren. Je houdt niet van die jonge meiden en hebt liever iemand van je eigen leeftijd. Je weet hoe je iemand een goed gevoel kunt geven.
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
U bent discreet en wilt eenmalige seks of vaker. U bent woont in de buurt of heb de mogelijkheid om deze kant op te komen ;( en anders komen we daar vast wel uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LuckyFlow, 46 jaar · Oostduinkerke
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht
Mila197007, 46 jaar · Beverwijk
Jij bent ook op zoek naar iemand waarmee je kunt genieten van het leven en vind het leuk om erop uit te gaan. Veel lol hebben,
Irenekitten, 46 jaar · Dronten
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk.
Geilemarjan, 47 jaar · Maasgouw
ik zoek sex! graag mannen tot 30 jaar oud
Roomster, 45 jaar · s-Hertogenbosch
NB: Geen foto?? Chicken!! ;-)
Marykkke, 45 jaar · Apeldoorn
Je bent geen persoon die in hokjes denkt en vooroordelen heeft, komt gewoon uit voor je mening en bent geen jaknikker. Je verzorgd