Als je op zoek bent naar een neukmaatje, kan ik die rol voor je spelen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we deze werkelijkheid voor ons maken. Ik weet zeker dat dit vandaag zo goed voor ons zal zijn.
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt. Ik hoop dat je snel een afspraak met me wilt maken, want ik zie mezelf niet elke avond achter de computer zitten, ik wil gewoon naar buiten en persoonlijk met jou spreken.
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te verkennen en bent ook wel een beetje avonturistisch ingesteld. Op meer kom ik nu even niet... groetjes.