Ik hoop degene te vinden die op dit moment geweldig voor me kan zijn. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons als je gewoon goed voor me wilt zijn. Laten we vandaag leuke dingen voor ons laten gebeuren.
Misschien heb je ook het een en ander achter de rug en begrijp je mijn gevoel. Hoe dan ook, je accepteert mij zoals ik ben en je zult liefdevol verzorgt worden. Heb jij ook behoefte aan een warme relatie? Dan zoeken wij hetzelfde.
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou van rollenspellen. Dus als je mee wilt doen, is dat super!
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Onbekendtje, 46 jaar · Aalst
Ik zoek een rustige man die vooral ook lief en eerlijk is die mij met respect behandeld.
LadyjoSingle, 46 jaar · Coevorden
Ben jij die kater die deze poes zoekt what app me dan.
IennahXxx, 47 jaar · Hoevenen
Als je me de dingen kunt geven die ik nodig heb dan ben ik er vrij zeker van dat we elkaar zullen begrijpen. Wil je een spannend
Linsees3, 49 jaar · Lelystad
Ik heb besloten om dit een kans te geven. Ik hou van puzzelen hihi, hou jij daar ook van?Als je dit leest en slim bent, leidt deze
LiefkexX, 45 jaar · Aerdenhout
Je gaat me helpen en we kunnen al een leuke tijd samen hebben. Je blijft op elk moment lief en vriendelijk tegen me . Maak me blij,
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een