Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Ik ben de dingen anders gaan zien nadat ik merkte dat het er allemaal eigenlijk niet zo toe doet. Ik wil gewoon een man die van mij houdt en voor mij zorgt en er voor mij is, net zoals ik voor hem zou willen doen.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Als jij ook op zoek bent naar een goede relatie, dan ben ik hier voor jou. Laten we goed zijn voor elkaar. Ik ben klaar voor alles wat je voor mij kunt doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tandenborstel, 48 jaar · Formerum
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!
Lievertt, 48 jaar · Etikhove
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een
Fresiake, 49 jaar · Genk
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby
070anita, 46 jaar · Den Haag
??? Ik wil met jou de nacht wegdansen?vlinders in mijn buik?hoofd in de wolken?. We zijn allemaal niet op zoek, maar we staan