Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil staat kun je net zo goed een gesprek met mij aangaan toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaggyD, 47 jaar · Gemert
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, kan ik die rol voor je spelen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we deze werkelijkheid
Honesty, 47 jaar · Aalst
Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen
BellaBella, 45 jaar · Arnhem
Zorgzaam, lief, spontaan , en leuke man.
LeaaaLea, 46 jaar · Amstelveen
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon
ZomersBriesje, 45 jaar · Knokke-Heist
-
Ikdurfalles, 48 jaar · Amstelveen
Ik heb werkelijk geen flauw idee wat ik hier moet zetten... Wees jezelf en reageer zou ik zeggen