Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Kom op, prins op het witte paard ik wil jou ontmoeten. Jij wilt net zo graag een fijne tijd hebben als ik. Jij schrikt er niet van dat ik al vroeg weduwe ben geworden! Het verdient heb ik verwerkt , nu nog een stukje gezelligheid!
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de toekomst die, iemand met wie ik een goede band zal hebben, een partner die oprecht en trouw is aan mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aithne, 47 jaar · Bunnik
Ik zoek een man die graag de hort op gaat, lekker dingen ondernemen, een man die mij op sleeptouw kan nemen en vooral van gezelligheid
Hildie, 47 jaar · Mantinge
Iemand die het heerlijk vindt om een oudere dame te verwennen. Je vindt het fijn om je tong te gebruiken om mij te laten genieten.
Patriesh, 48 jaar · Heibloem
Rond mijn leeftijd en er geen moeite mee hebben dat ik voor mijn werk regelmatig weg ben
Quinn1407, 45 jaar · Doetinchem
Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop
Cougargrrr, 45 jaar · Arnhem
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet