Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
Ik ben op zoek naar een leuke maar ook serieuze man. Die goed om kan gaan met een vrouw die regelmatig van huis is in verband met haar werk. Iemand die goed in balans is, niet al te grote rugzak, spraakzaam en charmant. Iemand waar ik me goed bij voel, warm en veilig
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
♥ Vlaams-Brabant ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.